Cristiana Sisi Capotondi

4. prosince 2009 v 18:20 | Lisi |  Film/TV
Premiéra nového televizního snímku o císařovně Alžbětě se již blíží. Již 16. a 20. prosince v 20:15 na ORF2 se můžou diváci rozhodnout, která Sis(s)i se jim líbí víc.

Původní trilogie z 50. let je dodnes velmi populární, vysílá se v Německu téměř o každých Vánocích, také letos budou svátky patřit Romy Schneider, ale letos poprvé se o svou "Sisi slávu" musí podělit s mladou italskou herečkou Cristianou Capotondi.

Mladá Italka sledovala už jako malá trilogii o Sissi společně se svou matkou. V mnoha rozhovorech se vyjadřovala, že si připadá jako skutečná císařovna, protože své dětství trávila mnoho času se svými bratry při hrách, které určitě nepatří do oblíbeného dívčího repertoáru.

Někoho může napadnout, že má strach být srovnávaná s hereckou ikonou Romy Schneider, ale na to má Cristiana hned odpověď:"Strach nemám. Sisi, kterou hraji, je více politická a vrtošivá."

Jaké může mít přání herečka, která se dosud objevovala převážně v italských dílech a kterou mezinárodně proslavilo nové zfilmování osudu rakouské císařovny? Jak sama uvedla, je to to, že by si přála jednoho dne vidět stát DVD jejího filmu vedle filmů s Romy.

Musím se přiznat, že její přání rozhodně není nereálné. Většina obdivovatelů Sisi filmy s Romy má doma a až se objeví v české verzi film s Cristianou, tak si ho jistě rádi postaví vedle.

Zdroje: rozhovory, které herečka poskytla v době vzniku tohoto filmů různým německým médiím jako je např. bild.de
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aril Aril | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 2:26 | Reagovat

Good článek, ale nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko....:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama