Leden 2012

Bruggy, Praha a Fažana

31. ledna 2012 v 14:31 | Lisi |  Foto
Mám ráda podzim, kdy všechno hraje nejrůznějšími barvami. Mám ráda vodu, jak se od ní všechno leskne. Nyní předkládám první várku fotografií, které mají společného jmenovatele - voda a barvy.

V prvním snímku vás vezmu na návštěvu do Brugg, skutečně pohádkové města. Osobně jsem nejprve viděla film V Bruggách, až pak skutečné město. Z filmu jsem měla dojem, že jsou celým městem prostoupené kanály, ovšem na vlastní kůži jsem poznala, že spíše jeden velký kanál obepíná historické centrum.

Rubrika Foto

28. ledna 2012 v 17:49 | Lisi |  Foto
Rozhodla jsem se na blog přidat trochu netematickou rubriku Foto. Hodlám sem dávat některé moje fotografie z míst, které ani souvislost se Sisi a spol. mít nemusí.

Můj život s velkými mrtvými ekonomy

25. ledna 2012 v 11:35 | Lisi
S velkými mrtvými ekonomy jsem strávila celý podzimní semestr. Během té doby jsem si k nim vytvořila rozporuplný vztah. Všechno začalo zájmem o ně, říkala jsem si, že předmět, který se jimi zabývá, by nemusel být špatný. S tímto pocitem jsem tedy vstupovala do přednáškové auly, kde se mělo uskutečnit naše první setkání. Na první schůzku dorazili ti nejstarší, ti, kteří jsou mrtví nejdéle a kteří v tom nemůžou být jinými ekonomy předčeni. Ano, šlo o pány Xenofona, Platona a Aristotela.