Duben 2012

Sisi Komerční - sladký úvod

12. dubna 2012 v 15:49 | Lisi |  Sisi (1837 - 1898)
Mnoho vladařů a významných osobností má svoje přízviska, třeba Přemysl Otakar II. je král železný a zlatý, máme bezpočet panovníků, kteří jsou Velicí, najdeme i Pobožné, či Ukrutné. Podle mého skromného výzkumu můžeme nazývat císařovnu Akžbětu Rakouskou jako Komerční.

Je poměrně známý fakt, že za svého života si spíše žila, jak chtěla, tedy neohlížela se na dobové konvence. Už několik desítek let se při vyslovení jejího jména mnoha lidem vybaví velký milostný příběh, který by se ale ve skutečnosti dal nazat spíše milostným dramatem. Nejenom toto všechno korunuje skutečně tragická smrt. Když se nad výše popsaným zamyslíme, jedná se o skutečnosti, které neuvěřitelně přitahují pozornost nejrůznějích lidí. Je lhostejné, jestli se jde o bezmezné obdivovatele, náhodné studenty historie či tvůrce marketingových strategií. Každý si na Sisi najde to svoje.

Už jsem vám představila některé reklamy , které Sisi využily k propagaci různých produktů, nyní se zaměřím na samotné produkty a služby, které nesou císařovnino jméno.